Vyr. teisėjas: Saulius Davidavičius

Sveiki, esu Saulius. Yra posakis: „Sveikame kūne – sveika siela“. Daug diskutuojama, kas yra svarbiau – siela ar kūnas. Bet aš esu įsitikinęs, kad svarbiausia – tai šių dviejų dalykų harmonija, t. y., sveikame kūne – sveika siela. Tai galiu teigti iš savo nors ir neilgos, bet gyvenimiškos patirties. Studijavau Vilniaus aukštesniojoje medicinos mokykloje ir įgijau medicinos brolio kvalifikaciją. Po to baigiau studijas Lietuvos kūno kultūros akademijoje, kur įgijau kūno kultūros mokytojo kvalifikaciją bei kultūrizmo ir fitneso specializaciją. Taip pat Lietuvos kūno kultūros akademijoje baigiau tobulinimosi kursus ir man buvo suteikta masažuotojo kvalifikacija (gydomasis klasikinis masažas). Esu baigęs MA-URI masžo fizini ir emocini lygius, LIPOSAZO kursus. Esu susipažinęs su REI KI bei tradicine Rytų medicina. Taip pat esu baigęs lietuviškos pirties akademijos pirtininko kursus. 2010m. Laimėjau Lietuvos pirtininku cempionatą,o kitamet tarptautiniame čempionate patekau i finalą. 2014m. Suzdalėje (Rusija) vykusiame profesionalių pirtininkų atrankiniame čempionate užėmiau pirmąją vietą. Ne kartą yra tekę teisėjauti pirtininkų varžyboms tiek Lietuvoje ,tiek už jos ribu.

Taigi, šiuo metu pagrindinė mano veikla – pagelbėti žmonėms, ieškantiems kūno ir sielos vienybės, panaudojant visas savo įgytas žinias, įgūdžius ir turimą patirtį.

[/col] [/row]

Vaidotas Petrauskas

Teisėjas (Lietuva)

[/Pirties ir SPA procedūrų meistras. Lietuvos pirties-SPA federacijos viceprezidentas, Lietuvos ir tarptautinių čempionatų dalyvis ir prizininkas, nacionalinės klasės teisėjas nuo 2013 metų. LPBD pirmininkas 2015-2018, renginių „Pirties diena”, „Gintarinė baltija”, „Pirties garas” ir Lietuvos vanojimo čempionatų vienas organizatorių bei pirties renginių vedėjas. Grupinių ir individualių pirties procedūrų specialistas, profesionalus pirtininkas.

Janis Pavlovich

Teisėjas (Latvija)

Pirties meistras, įvairių čempionatų dalyvis, tarptautinės klasės teisėjas.